Po raz kolejny przystąpiliśmy do ZTU!
Poniedziałek, 07 Kwiecień 2014 12:08

Kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł 2014 nauczy naszych uczniów asertywności, a rodzicom będzie pomagać w budowaniu więzi emocjonalnych z dziećmi. Zapraszamy do udziału w konkursach kampanii: Szukamy Młodych Mistrzów – Bezkonkurencyjni – konkurs internetowy. Nasz czas – konkurs literacko-plastyczny. Zimowi medaliści – konkurs internetowy. Pokażcie się – konkurs filmowy dla klas.
Szczegóły u wychowawców i pedagogów.

Spektakle profilaktyczne
Wtorek, 18 Grudzień 2012 12:26

W dniu 13 grudnia 2012 roku w naszej szkole odbyły się spektakle profilaktyczne dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum przedstawione przez aktorów Teatru „Kurtyna” z Krakowa.

Zachowaj Trzeźwy Umysł
Niedziela, 12 Luty 2012 11:11
W zakończonej Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł laureatami konkursów zostali następujący uczniowie naszego gimnazjum:
W konkursie „Dorastamy Rozumiemy Pomagamy”: Karolina Tokarska III a, Patryk Gajewski III e,
W konkursie „Co Ty wiesz o Ameryce”: Kamil Żygadło III f, Klaudia Ciesielska III d, Łukasz Burdyna II b, Norbert Kojder II b, Anna Chwastyk II b,
W konkursie „Ping-Graj-Pong”: została nagrodzona Angelika Leszczyńska III e za wykonanie rakietek pingpongowych z origamii – gratulujemy!

Więcej…

Zbiórka żywności
Poniedziałek, 05 Grudzień 2011 11:51
W dniach 2 i 3 grudnia 2011 roku odbyła się świąteczna zbiórka żywności. Wolontariusze z naszej szkoły uczestniczyli w akcji w markecie Biedronka przy ulicy Chrobrego.
Zebrana żywność będzie rozdzielona dla najbardziej potrzebujących rodzin z Bolesławca.
Nasi wolontariusze to następujący uczniowie:
Mitura Marta II e
Taczanowska Karolina II e Pawlaczyk Wojciech II c
Szustakowska Maria III f
Łucka Paulina III f
Wydmuch Nicol III c
Więcej…

„Dorastamy, rozumiemy pomagamy”
Czwartek, 07 Kwiecień 2011 09:54

Nasze Gimnazjum już po raz trzeci przystąpiło do Ogólnopolskiej Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. W tym roku konkursy w ramach kampanii odbywać się będą od 4 kwietnia 2011 do 30 listopada 2011 roku. Hasło przewodnie kampanii brzmi: „Dorastamy, rozumiemy pomagamy”.
W ramach kampanii można uczestniczyć w następujących konkursach:
– sportowym – „O co biega?” (patronuje mu Marcin Lewandowski, mistrz Europy w biegu na 800 m, olimpijczyk z Pekinu, finalista mistrzostw świata),
– „Co Ty wiesz o Ameryce?”(Szukamy Młodych Mistrzów),
– plastyczno-literackim i ping-pongowym,
– dla świetlic i klas – „My wolontariusze”.
Wszystkie konkursy są nagradzane. Zapraszamy do udziału i do artykułu jakie wybrać plecaki szkolne dla dziewczynek. Szczegółowe informacje – u pedagogów szkolnych, wychowawców i na plakatach w szkole.